Pieter Wouverman, hans efterföljare olja

439000

PIETER WOUVERMAN, hans efterföljare, holländsk skola (1700-tal): Skoning av hästar, olja på duk, 62x68 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (23 bud)
3069444
8 000
3069443
7 400
3069441
7 200
3069440
7 000
3069439
6 800

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.