Andreas Wargenbrant Dalahäst

438999

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst i svart, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2009, höjd 34 cm, längd 32 cm

Konst, Skulpturer

Andreas Wargenbrant Dalahäst

Budhistorik (7 bud)
3063292
2 800
3062571
2 600
3062362
2 400
3061320
3048218

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.