Henrik von Gerber

438996

HENRIK VON GERBER (född 1970), Baren, signerad och numrerad Gerber 20/90, digital print, ca bildmått ca 60x60 cm

Fack 14

Henrik von Gerber

Budhistorik (9 bud)
3064399
3063190
3063157
1 800
3062803
3062545

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.