Andreas Lundberg

438991

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Sfär, monogramsignerad AL, numrerad 54/90, digital print, ca 48x48 cm

Fack 19

Andreas Lundberg
Budhistorik (13 bud)
3060553
3063696
3060553
3063086
750
3060553
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.