Frithiof Berglund oljemålning

438985

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad och daterad Frithiof Berglund -55, olja på duk, 39x46 cm

Frithiof Berglund oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3052154
1 600
3051907
3051907
3049266
3051905

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.