Cecilia Haupt

438983

CECILIA HAUPT (född 1972), ur "Längtans landskap", signerad och numrerad Cecilia Haupt 34/240, digital print, 22x16 cm

Fack 38

Cecilia Haupt
Budhistorik (12 bud)
3061863
850
3061805
3061760
750
3061760
700
3061324
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.