Ivar Morsing oljemålning

438982

IVAR MORSING (1919-2009): "Vridande figur", signerad och daterad 62, olja på pannå, 70x80 cm, a tergo med kvitton från tidigare auktioner Bukowskis

Rum 20

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3058861
2 800
3058805
2 600
3058461
3057542
900
3056614
850

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.