Joakim Allgulander

438981

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "White spot", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 156/210, digital print, 36x30 cm

Fack 21

Joakim  Allgulander
Budhistorik (17 bud)
3061224
2 600
3060704
2 400
3061220
3060704
3060505
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.