Seton Ekolsund lockurna 1800-tal

438978

LOCKURNA, Irland / England, 1800-tal, slipat glas, höjd ca 32 cm

Smärre spridd nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Temaauktion

Monter 10

Budhistorik (10 bud)
3073207
3068293
3068293
900
3073137
850
3068293
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.