Dali litografi

438975

SALVADOR DALI (1904-1989): Komposition, ur serien Pantagruel", signerad Dali, E.A 50/50, litografi, ca 66x46 cm

Fack 15

Dali litografi
Budhistorik (13 bud)
3059041
2 400
3056708
3049262
3056707
1 900
3049262
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.