Joan Miro litografi

438972

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, osignerad, färglitografi, ca 38x40 cm

Mittveck

Fack 19

Joan Miro litografi
Budhistorik (5 bud)
3058964
500
3058940
450
3058927
3058882
3055710

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.