Vällingklocka

438943

VÄLLINGKLOCKA, 2 st, 1900-talets början, mässing, höjd 17 -22 cm

Smärre slitage

Metall, Diverse

Rum 12

Vällingklocka

Budhistorik (17 bud)
3059887
2 600
3051640
2 400
3059028
2 400
3051640
3059024

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.