Korg allmoge Hälsingland

438934

KORG, flätad, allmoge, Hälsingland, 1800-tal, originalmålning, höjd 20, 39x39 cm.

Saknar hänkel, smärre slitage.

Diverse, Allmoge

Rum 3

Korg allmoge Hälsingland

Budhistorik (7 bud)
3058691
600
3055750
550
3055585
500
3055749
450
3055585

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.