Affischer

438925

AFFISCHER, 4 st, bl a "Mullvadsoperan" och "Vi har vår egen sång", 1900-talets andra hälft, största affischens mått 70x102 cm

En afffisch ramad, 3 affischer oramade, skador

Affischer

Budhistorik (2 bud)

3059227
3043518

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.