John Constable hans art

438898

JOHN CONSTABLE, hans art (1800-tal): Landskap med dramatiska skyar, olja på duk uppsatt på pannå, ca 21x30 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

John Constable hans art
Budhistorik (50 bud)
3059912
10 000
3059916
10 000
3059912
9 600
3059909
9 400
3059909
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.