Åke Westin litografi

438891

ÅKE WESTIN (samtida): "Havet", signerad och numrerad Åke Westin 35/250, färglitografi, ca 28x20 cm

Fack 29

Åke Westin litografi
Budhistorik (1 bud)

3052929
2017-02-05 19:39:43

2017-02-08 kl 12:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.