Paul Plitz

438888

PAUL PILTZ (1898-1973): Motiv mot söder, signerad och daterad 31, olja på pannå, 31x40 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 14

Paul Plitz

Budhistorik (2 bud)

3065669
3058313

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.