Harald Lindberg oljemålning

438884

HARALD LINDBERG (1904-1976): Fiskebåt Stockholms ström, signerad, olja på pannå, 33x40 cm

Med dedikation

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 34

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3065856
3065577
3065854
3065577
1 900
3065853
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.