Lennart Jirlow litografi

438881

LENNART JIRLOW (född 1934): "La cuisine de bistrot", litografi, signerad och numrerad 664/1400, bladstorlek 26x
22 cm

Specialutgåva för TV4-gruppens 20 års jubileum.

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (15 bud)
3049493
3054003
1 900
3049493
1 800
3053999
1 700
3049493
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.