Knut Lundström oljemålning

438880

KNUT LUNDSTRÖM, (1892-1959): Blomsterstilleben signerad K Lundström, olja på pannå, 56x46 cm

Knut Lundström  oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3067676
950
3065143
900
3067674
850
3065143
3064926

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.