Seton ekolsund oidentifierad konstnär

438879

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-talets andra hälft): Motiv från The Needles Rock, Isle of white, signerad, olja på pannå, ca 19x29 cm.

Innerramen är lös från sitt yttre hölje.

Konst, Äldre måleri, Temaauktion

Fack 37

Budhistorik (7 bud)
3075556
900
3075519
3075332
700
3075114
550
3075037
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.