Thor Fagerkvist oljemålning

438878

THOR FAGERKVIST (1884-1960): Blomsterstilleben, signerad och daterad Thor 49, olja på duk, ca 41x33 cm

Thor Fagerkvist oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3067529
900
3063559
850
3050633
3050103
3049685

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.