Eric Vasström akvarell

438877

ERIC VASSTRÖM (1887-1958): Skogsstuga, signerad och daterad 1941, akvarell, 37x30 cm

Fack 7

Eric Vasström akvarell

Budhistorik

2017-02-11 kl 13:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.