William Nording oljemålning

438876

WILLIAM NORDING (1884-1956), Långholmen, signerad och daterad 46, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 34

William Nording oljemålning

Budhistorik (36 bud)
3067531
3 600
3067385
3 400
3067530
3 400
3067385
3 200
3066799

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.