Hjalmar Grahn Färg och Form

438874

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Takåsar, signerad och daterad Hj Grahn 35, olja på pannå, 50x62 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

Hjalmar Grahn Färg och Form

Budhistorik (7 bud)
3080120
3079925
1 900
3079006
1 800
3079919
1 800
3079006
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.