Primus Mortimer Pettersson akvarell

438861

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Landskap, monogramsignerad PMP, akvarell, 29x40 cm

Budhistorik (10 bud)
3062250
3 200
3050136
3062243
3050136
2 800
3062242
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.