Louis Sparre oljemålning

438858

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Vitebron Simrishamn", signerad och daterad L Sparre -52, olja på pannå, ca 50x61 cm

Konst, Äldre måleri

Louis Sparre oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3066112
3063674
3054012

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.