Veronica Keerdoja oljemålning

438856

VERONICA KEERDOJA, blommor i vas, olja på duk, signerad V. Keerdoja -1953, ca 55x46 cm

Ram med skada

Tavelvagn 15

Veronica Keerdoja oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3060286
850
3060285
3060281
750
3060279
700
3059030
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.