Hjalmar Grahn Färg och Form

438855

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Skeppsbron, signerad och daterad -39, Hj Grahn, olja på duk, 63x50 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Rum 5

Hjalmar Grahn Färg och Form

Budhistorik (15 bud)
3078802
3 600
3063892
3 400
3078801
3 400
3063892
3 200
3078797

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.