Brandy pans silver London

438853

PANNOR, 3 st., s.k. brandy pans, sterlingsilver, olika storlekar, svarvade trähandtag, otydliga tillverkarstämplar, samtliga stämplade London varav två årsstämplade 1731 resp.1744 samt en 1800-tal, höjd 5,5-7 cm

Bucklor, den större med graverat monogram på liv

Silver, Övriga silverföremål

Kundcenter

Brandy pans silver London

Budhistorik (10 bud)
3059375
5 000
3059365
4 800
3059374
4 600
3059365
4 400
3047906
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.