Väggapplique rokoko

438851

VÄGGAPPLIQUE, 1800-tal, delvis förgylld brons, Frankrike, höjd ca 31 cm

Belysning, Vägglampor

Monter 5

Väggapplique rokoko

Budhistorik (18 bud)
3059411
3059404
3059410
3059404
3059369
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.