Herslev 1959 oljemålning med strandliv

438847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strandliv, signerad Herslev -59, olja på pannå, 92x121 cm

Rum 9

Budhistorik

2017-02-11 kl 21:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.