Spegel i rokoko

438842

SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, 1700-tal, fasettslipat glas, förgylld och träskuren dekor, sidoglas, ca 110x46 cm

senare bakstycke och glas, lagningar skador

Speglar

Rum 3

Spegel i rokoko

Budhistorik (14 bud)
3059294
11 000
3058108
10 500
3058108
9 800
3045229
9 600
3045229
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.