Torsten Hult oljemålning

438839

TORSTEN HULT (född 1922): Komposition, signerad Hult, a tergo daterad 1957, olja på duk, 65x54 cm

Fack 24

Torsten Hult oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3059486
3058424
3058424
1 800
3058496
1 700
3058424
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.