Esaias Thorén litografi

438837

ESAIAS THORÉN (1901-1981), Figurkomposition, litografi, signerad och daterad Esaias Thorén -77, numrerads 6/360, ca 57x42 cm

Fack 46

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (7 bud)
3044451
750
3059322
700
3044451
650
3050040
600
3044451
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.