Tennfat

438834

FAT, barock, 1700-talets första hälft, London, brätte med ägarmonogram, diameter ca 52 cm

Slitage, repor, mindre bristningar, hål upptagna för vägghängning

Metall

Rum 7, Hylla 8

Tennfat

Budhistorik (4 bud)

3059152
3059037
750
3044745
700
3043814

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.