Roland Svensson kustbild vinter

438832

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustlandskap i vinterskrud, signerad och numrerad Roland S, 250/260, färglitografi, ca 24x34 cm

Gulnader

Fack 38

Budhistorik (1 bud)

3056672
2017-02-07 13:33:45

2017-02-08 kl 18:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.