Roland Svensson kustbild

438828

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustbild med fyr, signerad och numrerad Roland Sv, 52/200, färglitografi, ca 44x31 cm

Gulander

Fack 46

Roland Svensson kustbild
Budhistorik (2 bud)

3058535
3056668

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.