Jürgen von Konow Stockholm 1942 oljemålning

438825

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): Håvfiskare vid Strömparterren, signerad och daterad v. Konow 1942, olja på pannå, 58x73 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Budhistorik (21 bud)
3066713
7 200
3066614
7 000
3066616
7 000
3066614
6 800
3066599
6 600

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.