Svän Grandin oljemålning

438821

SVÄN GRANDIN (1906-1982): Fruktträdgård, signerad och daterad Grandin -44, olja på pannå, ca 81x65 cm

Fack 33

Svän Grandin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3064235
1 600
3064233
3064231
1 400
3064230
3061391
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.