Kurt Jungstedt oljemålning

438819

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Stilleben med skålar, signerad jungstedt och daterad ā tergo 1953, olja på duk, ca 47x66 cm

Fack 39

Kurt Jungstedt oljemålning

Budhistorik

2017-02-11 kl 17:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.