Sigurd Möller oljemålning

438811

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Fiskeläge, signerad S Möller, olja på pannå, ca 60x71 cm

Fack 54

Sigurd Möller oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3067990
700
3067988
650
3067986
600
3064533
550
3052378

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.