Jockum Nordström, Afton i salongen

438810

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): Afton i salongen,
signerad och daterad Jockum 1999, litografi, 37/140,
ca 60x88 cm

Rum 8

Budhistorik (32 bud)
3063827
11 000
3063824
10 500
3063823
10 000
3063818
9 800
3063818
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.