Harald Fredriksson oljemålning

438809

HARALD FREDRIKSSON (1902-1973): Interiör, signerad, olja på duk, 46x42 cm

Fack 28

Budhistorik (19 bud)
3067800
3067733
3067722
1 900
3067722
1 600
3067319

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.