Harald Lindberg oljemålning

438808

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Fiskekväll", signerad, daterad a tergo 1948, olja på duk, 38x61 cm

Fack 37

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3066918
6 400
3066911
6 200
3066892
6 000
3066838
5 800
3066838
5 400

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.