Golvlampa 1940-tal

438806

GOLVLAMPA, 1940/50-tal, fot i trä med lejontassar, höjd ca 183 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa 1940-tal

Budhistorik (10 bud)
3058648
3050491
3058647
3050491
1 600
3043136

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.