Paul Piltz oljemålning

438804

PAUL PILTZ (1898-1973): Vinterlandskap, signerad och daterad -33, olja på duk, 81x65 cm

Rum 5

Paul Piltz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3065674
2 600
3065668
2 400
3065667
3065413
3060771

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.