Hjalmar Grahn oljemålning 1937 Färg och Form

438803

HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Gumman", signerad och daterad Hj Grahn -37 olja på duk, ca 97x80 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Budhistorik (15 bud)
3080536
3 200
3080579
3080536
2 800
3080573
2 600
3080536
1 900

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.