Johan Ossian Andersson oljemålning

438799

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 50x75 cm

Tavelvagn 16

Budhistorik (17 bud)
3058839
3052864
3058837
950
3052864
900
3054981
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.