Victor Axelson Stockholm 1942 Färg och Form

438794

VICTOR AXELSON (1883-1954): Stockholmsmotiv, signerad och daterad V.Axelson -42, olja på duk, ca 73x60 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion, Stockholmiana

Budhistorik (7 bud)
3079005
4 600
3079004
4 400
3079002
4 200
3079001
3078998
3 800

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.